Obchodně technický asistent

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: dohodou    Plat: 25000,-

Náplň práce

Společnost DOM CZECH je zastoupením francouzské nadnárodní skupiny DOM SECURITY pro Českou a Slovenskou republiku. DOM SECURITY sdružuje výrobce mechanických a elektromechanických zámků, klíčových systémů a elektronických systémů kontroly vstupů z deseti zemí Evropy. 22 let historie v České Republice, stabilní zázemí a kultura mezinárodní společnosti nabízí pracovní příležitost pro absolventy i kvalifikované pracovníky.

Náplň práce

• Zadávání a evidence zakázek
• Tvorba nabídek
• Komunikace se zákazníky
• Skladové hospodářství
• Zastupitelnost kolegů

Pokud splňujete uvedené předpoklady a máte zájem pracovat v naší společnosti, pošlete profesní životopis a motivační dopis s uvedením telefonického a mailového kontaktu na adresu vlcek@dom-czech.cz. Těšíme se na setkání s Vámi.

PožadujemePožadujeme

• Ukončené středoškolské vzdělání
• Technické povědomí
• Zodpovědný přístup, ochotu učit se novým věcem
• Spolehlivost, loajálnost a samostatnost
• Zkoušky na el. vysokozdvižný vozík výhodou (školení bude případně zajištěno)
• Základní znalost AJ, FJ výhodou

Praxe

• Není nutná, vhodné i pro absolventy
• Znalost v oboru zámečnictví výhodou

Osobní charakteristika

• Komunikativnost
• Týmovost
• Pečlivost
• Zodpovědnost
• Přizpůsobivost
• Pozitivní přístup

Počítače

• MS Office
• Informační systém pro vedení zakázek

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné: FJ výhodou

Řidičský průkaz

Nabízíme• Práce v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
• Dobré finanční ohodnocení, základ + bonusy po zapracování
• Stravenky
• 5 týdnů dovolené / po roce u společnosti
• 13.plat / po roce u společnosti
• Zaměstnanecká sleva na výrobky
• Nástup možný ihned / dohoda
• Plat dle dohody
• Místo výkonu Praha 8

Počet zobrazení nabídky práce: 308             Inzerát Obchodně technický asistent vložen: 2017-09-29

Pracovní místo Obchodně technický asistent nabízí

DOM CZECH, spol. s r.o.

Předmět podnikání:
    velkoobchod se zámky

IČO: 63666553

Adresa:
   U Pekařky 484/1a
   Praha 8
   18000

Kontakní osoba:   Vlček

Tel.:
Fax.:
Email: vlcek@dom-czech.cz