Back office asistent/ka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 27000,-

Náplň práce

Pracovní náplň:

zajištění bezproblémového chodu kanceláře
nákup spotřebního materiálu a občerstvení
běžné pochůzky (pošta, podatelna, …)
zpracování a evidence došlé pošty, vedení pokladny
skenování, kopírování, přesměrování telefonů
návštěvy (občerstvení, uvítání, ...)
běžná práce s účetním systémem Abra
správa adresáře
správa objednávek
Objednávky zboží (CZ-zahraničí), logistika, komunikace s dodavateli
koordinace logistiky zásilek – celní formality
evidence a tisk faktur
naskladnění zboží do systému
evidence reklamací
evidence a administrativa výběrových řízení (zajišťování potřebných dokumentů, hlídání termínů)
evidence výjezdů zaměstnanců, kalendáře, rezervace aut
podílení se na organizaci firemních akcí, prezentací, školení dealerů
podílení se na zajištění účasti na veletrzích (ve spolupráci s marketingem)
zajištění služebních cest, hotelů, letenek, schůzek
zajištění podkladů k aktualizaci ceníků od dodavatelů

PožadujemeSŠ/VŠ vzdělání, anglický jazyk - plynná komunikace, základní znalosti účetnictví a firemní agendy vítána.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePohodový pracovní tým.
Profesionální přístup.

Počet zobrazení nabídky práce: 933             Inzerát Back office asistent/ka vložen: 2017-10-09

Pracovní místo Back office asistent/ka nabízí

DISK Systems, s.r.o.

    Prodej profesionálních AV technologií, projekční činnost, rental AV techniky.

IČO: 27735290

Adresa:
   Geologická 2
   Praha 5
   152 00

Kontakní osoba:   Petr Krkavec

Tel.: +420608666330
Fax.:
Email: petr@disk.cz
Internet: www.disk.cz