Skvělá brigáda s flexibilním plánováním směn

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Jsme ryze česká společnost s vlastním vozovým parkem. Protože rychle rosteme, hledáme pro naše auta značky Škoda brigádníky na pozici řidiče/řidičky.

Kdo se může s námi spolupracovat?

Hledáme brigádníky, kteří rádi řídí, chtějí si určovat své směny podle svých časových možnosti a mají základní orientaci po Praze.

PožadujemeCo očekáváme?
- aktivního řidiče, kterého řízení aut baví,
- sympatické vystupování, ochotu komunikovat s lidmi a usmívat se na ně,
- věk alespoň 21 let,
- čistý trestní rejstřík,
- základní orientaci po Praze,
- schopnost vést základní komunikaci v AJ či jiném světovém jazyku.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- možnost naplánovat si svoje směny dopředu – je možné pracovat v týdnu i o víkendu, směny se naplánují online,
- samostatné rozhodování o tom, kde se budete pohybovat (žádné příkazy z dispečinku),
- příjemnou práci v našich moderních autech a s příjemnými lidmi
- nejsme klasická taxislužba a nesbíráme lidi po ulicích,
- rychlou a spolehlivou podporu naší SOS linky v případě nouzové situace,
- obsáhlé profesní školení i zaškolení přímo v praxi,
- zajímavě placenou brigádu, kde můžete výdělek aktivně ovlivnit,
- příjemné a zkušené kolegy ochotné poradit Vám tak, aby Vaše brigáda dávala smysl a přinášela Vám dobrý výdělek.

Počet zobrazení nabídky práce: 214             Inzerát Skvělá brigáda s flexibilním plánováním směn vložen: 2017-10-28

Pracovní místo Skvělá brigáda s flexibilním plánováním směn nabízí

Dantoya Car Management s.r.o.

    Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče

IČO: 05297613

Adresa:
   Korunní 2569/108g
   Praha
   10100

Kontakní osoba:   Eliška Šafaříková

Tel.:
Fax.:
Email: e.safarikova@dantoyacars.cz