Skladník

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup:     Plat: 25000,-

Náplň práce

Pro našeho dlouholetého klienta, stabilní českou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Skladník.

Vykládka/nakládka zboží
Manipulace se zbožím
Práce s vysokozdvižnými vozíky (VZV)

Požadujeme

Zkušenosti s vysokozdvižnými vozíky (VZV)
Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
Dobrou fyzickou zdatnost
Ochotu pracovat na 12ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden)
Zkušenosti ve skladu výhodou
Znalost Warehouse Management Systém (WMS) výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení, lákavý systém benefitů
Možnost stabilního zaměstnání na hlavní pracovní poměr
Přátelské pracovní prostředí
Perspektivu dlouhodobé spolupráce s možností profesního růstu
Příspěvek na dopravu, popřípadě příspěvek na bydlení
Místo výkonu práce: Praha – Zličín

Počet zobrazení nabídky práce: 220             Inzerát Skladník vložen: 2017-11-10

Pracovní místo Skladník nabízí

BILLANC PARTNERS - outsourcing services, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Personální agentura

IČO: 25720210

Adresa:
   Vinohradská 93
   Praha
   12000

Kontakní osoba:   Gabriela Blodková

Tel.: 777219801
Fax.:
Email: blodkova@billancpartners.com