PRODAVAČKA KVALITNÍCH POTRAVIN

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 20000,-

Náplň práce

- obsluha zákazníků na pokladně
- práce se zbožím

Požadujeme- příjemné a milé vystupování
- zájem učit se a dodržovat stanovené postupy
- výhodou je praxe z prodejny potravin
- spolehlivost a zodpovědnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- stravné 1000,-Kč/měsíc
- Flexi Passy 500,-Kč/měsíc
- občerstvení na pracovišti
- dovolená navíc dle odpracované doby
- sleva v prodejnách Delmart 20% (i pro rodinného příslušníka)
- směny dle dohody (plánujeme směny na celý měsíc dopředu, primárně ranní/odpolední, občas mezisměna)
- práci v malých týmech, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout
- příjemné pracovní prostředí
- možnost kariérního růstu
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Počet zobrazení nabídky práce: 354             Inzerát PRODAVAČKA KVALITNÍCH POTRAVIN vložen: 2017-11-01

Pracovní místo PRODAVAČKA KVALITNÍCH POTRAVIN nabízí

Delmart s.r.o.

    výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
hostinská činnost

IČO: 02656604

Adresa:
   U Makra 123
   Čestlice
   25101

Kontakní osoba:   Michala Kračmerová

Tel.: +420 734 447 321
Fax.:
Email: michala.kracmerova@delmart.cz
Internet: www.delmart.cz