Montážní dělník - práce na zavolání

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Liberecký k.   Obor: jiné    Nástup: 23.10.2017    Plat: 103,-

Náplň práce

• práce v automobilovém odvětví
• výroba a montáž brzdových systému
• obsluha stroje – zakládání výrobku do stroje
• práce s těžkými břemeny – pozice vhodná spíše pro muže

Požadujeme• ochota práce v nepřetržitém provozu
• manuální zručnost – praxe na obdobné pozici výhodou (ne podmínkou)
• zdravotní způsobilost - před nástupem se dělají testy na návykové látky

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• odpovídající mzdové podmínky
• kompletní zaučení v tréninkovém centru
• možnost závodního stravování
• denní přítomnost koordinátorů na pracovišti (po-pá vždy od 10-11 hod + konzultační hodiny)
• Přiveď si do firmy kamaráda – odměna 3000 Kč/kamarád

Životopis zasílejte nahakova@ascari.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 143             Inzerát Montážní dělník - práce na zavolání vložen: 2017-10-23

Pracovní místo Montážní dělník - práce na zavolání nabízí

Ascari s. r. o.

Předmět podnikání:
    Personální agentura

IČO: 28404378

Adresa:
   Pražská 12/15
   Liberec, Pražská 12/15
   46001

Kontakní osoba:   Karolína Háková

Tel.: 736256301
Fax.:
Email: hakova@ascari.cz