Asistent/ka - neobyčejná brigáda

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: ihned    Plat: 15000,-

Náplň práce

Hledáme pracovitého a šikovného kolegu nebo kolegyni, který je nadšený, důsledný a pozitivní. Bude volat, volat, volat. Volat naším klientů, naším partnerům, naším kolegům, ad. Bude šéfem kalendáře, bude mailovat a sem tam připraví kávu nebo vodu hostům. Nás práce baví a do svého týmu chceme člověka, který nás nebude chtít opustit. Těším se na Vaše životopisy a telefonáty.

PožadujemePožadujeme:
pracovitost a čestnost (lenochy a lháře nechceme),
reprezentativní vystupování (chceme vypadat dobře),
ochotu učit se nové věci (komu se nelení, tomu se zelení),
proaktivnost (a co dál?),
zkušenosti z oboru výhodou (call centrum atd.), ne však podmínkou,
znalost Microsoft Office (Outlook, Word, Excel, Powerpoint),
čistý TR,
český jazyk slovem i písmem,
nástup ihned nebo dohodou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:
prostor pro seberealizaci,
zajímavé finanční ohodnocení,
průběžné vzdělávání,
profesní růst,
smlouva a pracovní úvazek dle dohody,
flexibilní pracovní doba.

Počet zobrazení nabídky práce: 208             Inzerát Asistent/ka - neobyčejná brigáda vložen: 2017-11-23

Pracovní místo Asistent/ka - neobyčejná brigáda nabízí

Česká pojišťovna a.s.

Předmět podnikání:
    Pojišťovnictví, finance, obchod

IČO: 02278961

Adresa:
   Na Pankráci 123
   Praha 4
   14000

Kontakní osoba:   Michal Mázár

Tel.: 728656347
Fax.: 728656347
Email: michal.mazar@ceskapojistovna.cz
Internet: www.ceskapojistovna.cz/