Produktmanager

Typ pracovního poměru: VPP    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.11.2017    Plat: 30000,-

Náplň práce

Kdo jsme
Jsme firma rodinného charakteru SEAL – navijáky s.r.o. z Olomouce, která se již 25 let zabývá prodejem, montáží a servisem elektrických a hydraulických vyprošťovacích navijáků na vozidla.
Již od počátku obstaráváme veškeré obchodní aktivity pouze z našeho síla společnosti v Olomouci. Jelikož se poptávka po navijácích každoročně zvyšuje a z jednoho místa není v našich silách oslovit všechny zákazníky v celé ČR, hledáme kolegu či kolegyni, který bude získávat nové zákazníky, udržovat vztah se současnými a šířit dobré povědomí o značce SEAL – navijáky.

Koho hledáme
Hledáme dynamického a podnikavého člověka. Zkušenost z obchodu je bezesporu výhodou, avšak rádi poskytneme pracovní příležitost i šikovnému studentovi či absolventovi nejlépe školy technického zaměření. Pokud cítíte, že ve své současné práci se již dále nemůže rozvíjet nebo si jen chcete přivydělat, jste šikovní a chcete to dokázat, zašlete nám svůj životopis na email: seal-navijaky@email.cz

PožadujemeHledáme dynamického a podnikavého člověka. Zkušenost z obchodu je bezesporu výhodou, avšak rádi poskytneme pracovní příležitost i šikovnému studentovi či absolventovi nejlépe školy technického zaměření.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- práce možná odkudkoliv,
- firemní zázemí,
- sami ovlivňujete výši svého výdělku,
- naprostá časová flexibilita,
- vhodné jako přivýdělek ke stávajícímu
zaměstnání,
- jednoduše si spočítáte výši odměny,
žádné skryté závazky,
- výplata odměny každý měsíc.

Vhodné i pro absolventy.
Práce na DPP / IČ / Živnostenský list / po zapracování i na HPP

Životopis zasílejte naseal-navijaky@email.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 146             Inzerát Produktmanager vložen: 2017-10-25

Pracovní místo Produktmanager nabízí

SEAL-navijáky s.r.o.

    nákup strojů, stavba strojů s mechanickým pohonem, výšková doprava materiálů, zprostředkovatelská činnost, nákup zboží za účelem dalšího prodeje a prodej mimo zboží
uvedené v příloze 1 - 3 živnostenského zákona

IČO: 25873687

Adresa:
   U Panelárny 539/6a
   Olomouc
   77900

Kontakní osoba:   Ing. Martina Skoupilová

Tel.: 734576724
Fax.: 585311539
Email: seal-navijaky@email.cz
Internet: www.seal-navijaky.cz