Obchodní asistentka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Podpora prodeje- spolupráce s obchodními zástupci.
Komunikace se zákazníky po telefonu.
Práce recepční- přijímání návštěv, vyřizování telefonních hovorů, vedení a evidence smluv.

PožadujemeDobré znalosti práce s PC, MS Windows a MS Office.
Komunikativnost a organizační schopnosti.
Spolehlivost,samostatnost, zodpovědnost.
Příjemné vystupování a flexibilitu.
V případě zájmu zašlete svůj životopis a fotografii na el. adresu brno@reproservis.cz

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeMožnost kariérního růstu.
Příspěvek na stravování.
práci v klidném a příjemném prostředí.
Pracovní dobu pondělí-pátek.

Počet zobrazení nabídky práce: 204             Inzerát Obchodní asistentka vložen: 2017-10-31

Pracovní místo Obchodní asistentka nabízí

REPROSERVIS CZ, s.r.o.

    výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení

IČO: 29215331

Adresa:
   Sokolova 82a
   Brno
   61900

Kontakní osoba:   Ing. Petr Dostál

Tel.: 603162655
Fax.:
Email: pocitace@reproservis.cz
Internet: www.reproservis.cz