Front-end developer

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup:     Plat: 35000,-

Náplň práce

Umět solidně programovat pokročilé webové aplikace a prezentace a spolupracovat s týmem programátorů.

Požadujeme
•znalost HTML5, Javascript (React.js), Sass (výhodou foundation a Laravel)
•zájem o nejnovější trendy ve svém oboru
•mít rád práci v týmu a spolehlivost
•hned říct, pokud je něco špatně/nefunguje/nelíbí se
•měla by s tebou být sranda

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme
•velmi zajímavou finanční odměnu, která poroste s tvým růstem

•práce v absolutně přátelském týmu

•víceméně flexibilní pracovní dobu (píchačky tu fakt nemáme)

•po domluvě možná práce občas z domova

•možnost se toho hodně přiučit, budeš pracovat s nadanými grafiky, vývojáři a marketingovými specialisty

•zajímavé teamové akce jako jízda v Hummeru, paintball, motokáry nebo kola

Počet zobrazení nabídky práce: 117             Inzerát Front-end developer vložen: 2017-11-15

Pracovní místo Front-end developer nabízí

Pixelmate, s. r. o.

Předmět podnikání:
    Vývoj mobilních aplikací a webových stránek

IČO: 02876523

Adresa:
   Pod lázní 13
   Praha 4
   14000

Kontakní osoba:   Matyáš Mandík

Tel.: 735198033
Fax.:
Email: info@pixelmate.cz
Internet: https://pixelmate.cz/