Asistentka obchodního oddělení s AJ

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: administrativa    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je obchodní firma BOTTLING PRINTING s.r.o. v Mikulově - přijme do svého týmu kolegu/kolegyni s výbornou angličtinou na pozici Asistent obchodu a provozních záležitostí. Tato pozice potřebuje komunikativního a pečlivého člověka v každém ohledu, ochotného učit se novým věcem.

Náplň práce:
• Koordinace projektů na obchodním oddělení
• Dohled a kontrola aktivity obchodníků a dokumentů jednotlivých projektů
• Komunikace emailem a telefonicky se zahraničními dodavateli a zákazníky
• Zpracování dokumentace dle pokynů obchodního ředitele a obchodních zástupců
• Korespondence a administrativa a ostatní úkoly vyplývající z potřeb společnosti
• Personalistika – vyhledávání nových zaměstnanců, inzerce
• Práce na PC v programech zaměstnavatele, zapisování do IS Helios

Požadujeme• Min. středoškolské vzdělání, obchodní zaměření výhodou
• Excelentní angličtinu slovem i písmem
• Znalost práce na PC
• Dobré organizační a komunikační dovednosti
• Empatické a asertivní jednání, schopnost improvizace
• ŘP sk.B

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme• Dlouhodobou a perspektivní práci v přátelském kolektivu
• Po zapracování smlouvu na dobu neurčitou
• Výkon práce v Mikulově
• Ohodnocení dle schopností a délky praxe (20 – 23.000 Kč)

Místo práce: Mikulov

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz Bližší informace podá paní Jaskmanická tel. 608 400 026.

Platnost inzerátu končí 1. 12. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Počet zobrazení nabídky práce: 136             Inzerát Asistentka obchodního oddělení s AJ vložen: 2017-11-21

Pracovní místo Asistentka obchodního oddělení s AJ nabízí

JOBSYSTEM s.r.o.

    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu

IČO: 28412508

Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

Kontakní osoba:   Eva Grundová

Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz