Business Consultant - projekty v bankovnictví

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Greyson Consulting s.r.o.

Náplň práce:
Tvé každodenní odpovědnosti na projektu budou různé a budou zahrnovat:
• Komunikaci se zástupci zákazníka, mapování jejich business a technických problémů a účast na jejich řešení
• Přípravu návrhů řešení na základě technických a funkčních požadavků a specifikací uživatelů a účast na přípravě dokumentace
• Realizaci případových studií, finančních nebo funkčních AS-IS/TO-BE procesních analýz
• Design nových business procesů, capabilit a podpůrných technologií
• Tvorbu komunikačních materiálů, tréningů a dalších pomůcek na podporu aktivit řízení změny
• Projektové řízení / koordinaci interních nebo externích zdroj

Požadujeme• VŠ (výhodou je technický nebo ekonomický směr) a 1–2 roky pracovních zkušeností
• Skvělé analytické myšlení
• Znalost UML a SQL
• Konstruktivní přístup k řešení problémů
• Flexibilita a ochota pracovat v různých strategických a operativních rolích napříč odvětvími
• Vynikající koordinační, prezentační a komunikační zručnosti
• Týmový hráč se schopností pracovat efektivně i na samostatných úkolech
• Pozitivní přístup, otevřené myšlení a chuť plně se zapojit do společných projektů
• Český/Slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
• Ochota cestovat

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• Přímá spolupráce s manažery významných firem na zajímavých business projektech
• Práce v malých, efektivně fungujících týmech
• Intenzivní koučink od zkušených manažerů a pololetní hodnocení dosažených výsledků práce
• Série profesionálních školení
• Perspektiva rychlého kariérního růstu až na manažerskou pozici
• Až 6 týdnů dovolené
• Balíček zaměstnaneckých benefitů (pronajatá vila na Bali, stravenky, cestovní a životní pojištění, multisport karta, mobil a notebook i k soukromým účelům, zaměstnanecký referral bonus, profesní školení, firemní akce, atd.)

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: Marie.ryskova@greyson.eu nebo na tel. číslo +420 733 712 775.

Platnost inzerátu končí 2. 12. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Počet zobrazení nabídky práce: 115             Inzerát Business Consultant - projekty v bankovnictví vložen: 2017-11-21

Pracovní místo Business Consultant - projekty v bankovnictví nabízí

JOBSYSTEM s.r.o.

    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu

IČO: 28412508

Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

Kontakní osoba:   Eva Grundová

Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz