Administrativní pracovník / pracovnice

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: 1. 12. 2017 nebo dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

Administrativní pracovník / pracovnice – kompletace nabídek
Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ALSTAP s.r.o., stavební společnost zaměřující se na výstavbu inženýrských sítí, která realizuje všechny stavební zakázky od pozemních komunikací až po komerční nebo průmyslové objekty

Náplň práce:
- Zajištění zadávací dokumentace pro vybrané zakázky, stažení podkladů z určených webových stránek
- Prostudování zadávací dokumentace a dle pokynů z ní vyplývajících kompletovat nabídku (papírová i elektronická forma)
- Zajištění smluv se subdodavateli do nabídek, komunikace se zadavateli zakázek, s veřejnou správou a dalšími organizacemi dle potřeby
- Zajištění aktuálnosti potřebných dokumentů (obchodní rejstřík, potvrzení bezdlužnosti, atd.)
- Jednání s bankou a pojišťovnou ohledně zajištění bankovních záruk za nabídku a za provedení díla
- Další administrativní činnosti podle potřeby

Požadujeme- Min. SŠ vzdělání, pozice je vhodná i pro šikovné absolventy
- Výhodou zkušenost s tvorbou nabídek podle zákona o zadávání veřejných zakázek
- Výborná znalost práce na PC, MS Office a další běžné aplikace užívané při kancelářské práci
- Práce s Adobe Acrobat výhodou
- Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, organizační schopnosti

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- Zajímavou a zodpovědnou práci v úspěšné stavební společnosti v přátelském kolektivu
- Dlouhodobou perspektivu
- Možnost dalšího osobního a profesního růstu

Místo práce: Praha 10

Termín nástupu: 1. 12. 2017 nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: renata.hofmanova@alstap.cz

Platnost inzerátu končí 3. 12. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Životopis zasílejte narenata.hofmanova@alstap.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 195             Inzerát Administrativní pracovník / pracovnice vložen: 2017-11-16

Pracovní místo Administrativní pracovník / pracovnice nabízí

JOBSYSTEM s.r.o.

    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu

IČO: 28412508

Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

Kontakní osoba:   Eva Grundová

Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz