Obchodní zástupce pro Českou republiku

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Ústecký k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: lede až březen 2018    Plat: dohodou

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je novatic® - výrobce vysoce jakostních, inovativních a ekologických systémů laků pro oblasti Protective Coatings, Industrial Coatings, Construction Coatings, Automotive Coatings, Automotive Refinishes a Decorative Coatings, se kterými se v daných oblastech úspěšně etabloval na světových trzích. Skupina novatic® zahrnuje deset společností v Evropě a Asii. Kromě centrály a hlavního závodu v Drážďanech se vyrábí v Halle, Pune (Indie) a v Moskvě.

Náplň práce:
• Získávání nových zákazníků v segmentu antikorozní ochrany, průmyslových laků a autolaků pro nákladní vozidla;
• Analýza vybraných segmentů trhu a identifikace případných odběratelů;
• Péče o zákazníky;
• Akvizice zákazníků po telefonu;
• Podpora aplikačních techniků při předvádění produktů u zákazníků.

PožadujemeRádi přivítáme nové spolupracovníky, kteří jsou v obchodě jako doma, rádi se setkávají s lidmi a kladou důraz na týmovou práci. Odborné znalosti jsou vítány, důležitější je však talent vzbudit zájem potenciálních zákazníků! Měli byste být flexibilní a mít vysokou míru motivace. Úkoly jsou pro Vás výzvou, kterou rádi přijímáte, pohlížíte na ni jako na možné obohacení svých zkušeností a u zákazníků ji chcete proměnit v úspěch.
V ideálním případě máte zkušenosti z oboru barev a laků, z aplikační techniky nebo z prodeje komplikovanějších produktů.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• Pro optimální výkon Vašich úkolů Vám nabízíme atraktivní platové ohodnocení, četné možnosti dalšího růstu v inovativní, dynamické a flexibilní rodinné firmě s velkým potenciálem na trhu.
• Při nástupu patří k Vaší výbavě moderní komunikační prostředky jako notebook, mobilní telefon atd. včetně služebního vozidla.
• Pracovní poměr na dobu neurčitou (42 hodin/týdně)
• Podporovat Vás budou spolupracovníci z prodeje, laboratoře a aplikační techniky.

Místo práce: Teplice

Termín nástupu: lede až březen 2018

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, použijte e-mailovou adresu:
kamila.klikorkova@novatic.com nebo popř. zasílejte poštou: novatic COATINGS s.r.o. Masarykova 58 415 02 Teplice

Platnost inzerátu končí 3. 12. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Počet zobrazení nabídky práce: 119             Inzerát Obchodní zástupce pro Českou republiku vložen: 2017-11-16

Pracovní místo Obchodní zástupce pro Českou republiku nabízí

JOBSYSTEM s.r.o.

    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu

IČO: 28412508

Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

Kontakní osoba:   Eva Grundová

Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz