Skladník - Praha 8 - Kobylisy

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je prosperující, odborná výrobní a montážní firma ELEKTROLINE a.s., působící přes 20 let v oblasti dopravního stavitelství; přední výrobce elektronických systémů pro tramvajovou dopravu, česká firma exportující na všechny světové kontinenty. Podrobnější informace o společnosti naleznete na stránkách www.elektroline.cz.

Náplň práce:
Hledáme uchazeče na pozici skladník pro dlouhodobou spolupráci v našem skladu. Hlavní náplní práce je příjem zboží, vychystávání zboží, kompletace zásilek, expedice, manipulace s materiálem, komunikace s řidiči, kontrola příchozích a odchozích dodávek, účast na inventurách.
Jedná se o práci v jednosměnném provozu v zatepleném skladu (7.00-15.30).

Požadujeme• spolehlivost, pečlivost, odpovědnost
• schopnost pracovat samostatně i v týmu
• fyzická zdatnost
• znalost práce na PC
• trestní bezúhonnost
• výhoda: řidičský průkaz na VZV

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• Jistotu zaměstnání v zavedené firmě se švýcarským vlastníkem
• Osobní přístup, přátelské prostředí
• Podíl na výsledcích firmy
• Profesní růst
• Týden dovolené navíc
• Stravenky
• Příspěvek na životní/důchodové pojištění
• zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
• Cafetérie a další bonusy, které jsou stabilní součástí velmi podporované sociální politiky firmy

Místo práce: Praha 8 - Kobylisy

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: brunova@elektroline.cz

Platnost inzerátu končí 6. 12. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Životopis zasílejte nabrunova@elektroline.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 107             Inzerát Skladník - Praha 8 - Kobylisy vložen: 2017-11-16

Pracovní místo Skladník - Praha 8 - Kobylisy nabízí

JOBSYSTEM s.r.o.

    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu

IČO: 28412508

Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

Kontakní osoba:   Eva Grundová

Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz