Referent/ka finančních analýz a rozpočtu města

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Vysočina   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: 1.1.2018    Plat: 22000,-

Náplň práce

Odborný referent/ka ekonomického odboru Magistrátu města Jihlavy pro správní činnosti v oblasti finančních analýz a rozpočtu města
Pro podání platné přihlášky do výběrového řízení postupujte, prosím, dle pokynů uvedených zde: https://www.jihlava.cz/informace-k-nbsp-vyberovemu-rizeni/d-522438/p1=103388

Požadujeme-přehled o financování a hospodaření územních samosprávných celků
-znalost aktuálního znění zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, v platném znění (rozpočtová pravidla)
-znalost vyhlášky MF č. 323/2002 Sb., o rozpočtové skladbě, v platném znění
-praxe v oboru vítána
-schopnost analytického a logického myšlení
-práce s PC uživatelsky na velmi dobré úrovni (MS Office)
-vysoké pracovní nasazení
-vysoká odolnost proti stresu

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme-místo výkonu práce Jihlava
-pracovní poměr na dobu neurčitou
-předpokládaný termín nástupu leden 2018
-platová třída 10 dle platných právních předpisů
-pružná pracovní doba
-benefity ze sociálního fondu
-5 týdnů dovolené

Počet zobrazení nabídky práce: 68             Inzerát Referent/ka finančních analýz a rozpočtu města vložen: 2017-11-09

Pracovní místo Referent/ka finančních analýz a rozpočtu města nabízí

Statutární město Jihlava

Předmět podnikání:
    výkon veřejné správy

IČO: 00286010

Adresa:
   Masarykovo náměstí 97/1
   Jihlava
   586 01

Kontakní osoba:   Dana Králová

Tel.: 565 591 714
Fax.:
Email: dana.kralova@jihlava-city.cz
Internet: www.jihlava.cz