Java Developer

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: 6.11.2017    Plat: dohodou

Náplň práce

We are looking for Java cowboy which help us to finish the first mile which is demo for the client. The project is green-field development covered by latest frameworks and technologies. The application uses JMS for communication with other internal apps, is deployed to Weblogic 12, uses Oracle 11 database and of course is powered by pure Java 8.

PožadujemeMUST HAVE: Java 8, Spring 4 (Core, Beans, Data, MVC), Hibernate 5, JSP, HTML, CSS, simple JS, Maven

NICE TO HAVE: Spring Boot, Spring Integration, Spring Security, Liquibase, JMS, JS React, TeamCity, Jenkins, Gradle, GIT

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 50             Inzerát Java Developer vložen: 2017-11-13

Pracovní místo Java Developer nabízí

Crux Consulting s.r.o.

    vyhledávání a výběr specialistů v oblasti informačních technologií a výpočetní techniky, odborníků v dalších profesních oblastech na pozice středního a top managementu.

IČO: 28651936

Adresa:
   Poděbradova 3055/61a
   Ostrava
   70200

Kontakní osoba:   Lenka Michalská

Tel.: 776 348 944
Fax.:
Email: kariera@cruxconsult.cz
Internet: http://www.cruxit.com/cz/