Frontend developer

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: 1.12.2017    Plat: 30000,-

Náplň práce

Rosteme a opět rozšiřujeme tým, připoj se k nám!
Hledáme šikovného front-enďáka na poloviční či plný úvazek do týmu TechFides pro dlouhodobou spolupráci na rozsáhlejších webových projektech v technologiích jakými jsou AngularJS a React.

Jsme brněnská vývojářská společnost bez korporátních návyků. Naší hlavní náplní je vývoj větších webových aplikací a v současné době se náš tým skládá z 20 šikovných vývojářů. Projekty, na kterých pracujeme rostou, a tak musí růst také náš tým.

Koho nyní hledáme a co je nutné?
*máš za sebou nějaký ten řádek kódu webových aplikací a programování Tě baví
*dokážeš pracovat kvalitně a můžeme se na Tebe spolehnout
*vhodné i pro absolventy
*zkušeným vývojářům nabízíme možnost vedení technické stránky projektu, technické řešení netriviálních požadavků na funkcionality projektu, apod.

PožadujemeVýhodou – ne podmínkou – je znalost či praxe:
*AngularJS, React, Ember, Angular 2
*Gulp, Grunt, webpack
*ES6, TypeScript, CoffeeScript
*REST architektura
*Bootstrap

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo nabízíme?
*super atmosféru a práci v profi společnosti, která jde s dobou
*férovou odměnu a její progresivní růst v závislosti na Tvých schopnostech
*práce na zajímavých projektech, většinou pro zahraniční startupy, nově vyvíjené aplikace
*zkušenosti a know-how práce se zajímavými technologiemi
práce s hezkým zdrojovým kódem, spaghetti kód u nás nemá místo
*prostor pro vlastní rozvoj, inovaci a realizaci vlastních nápadů či podnětů pro zlepšení implementace
*možnost vést vlastní tým a stát se lídrem
*volná pracovní doba, stejně tak docházka do kanceláře podle domluvy – v Králově Poli v prostorách Centra Šumavská
*další benefity jako jsou stravenky, free káva, čaj, nealko, sladkosti, fotbálek a 25 dní dovolené jsou u nás samozřejmostí

Kdo jsme?
Pro naše klienty realizujeme kompletně IT projekty. Stavíme webové portály v nejrůznějších oborech, jako například zdravotnictví nebo online hry. Občas si střihneme také vývoj mobilních aplikací.

Počet zobrazení nabídky práce: 47             Inzerát Frontend developer vložen: 2017-11-13

Pracovní místo Frontend developer nabízí

TechFides Solutions s.r.o.

Předmět podnikání:
    vývoj softwaru

IČO: 03590062

Adresa:
   Šumavská 15
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Mária Moravčíková

Tel.: 720509879
Fax.:
Email: chcidotymu@techfides.cz
Internet: www.techfides.cz