Asistentka pro navolávání obchodních schůzek

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: ihned    Plat: 15000,-

Náplň práce

Chcete si přivydělat k mateřské, při studiu či současné práci? Hledáme šikovného, pracovitého a spolehlivého parťáka do týmu pro navolávání schůzek.

PožadujemeNáplní práce je především telefonické sjednávání schůzek s klienty a jejich následné zaznamenání do elektronického kalendáře, drobná administrativa. Po zaškolení práci lze vykonávat z domova.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeŠikovní si u nás mohou vydělat i 300,-Kč/h. Záleží jen na Vaší chuti se do práce zapojit. Své CV, příp. krátkou informaci o Vaší osobě, prosím zašlete na e-mail. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Nástup okamžitě.

Počet zobrazení nabídky práce: 68             Inzerát Asistentka pro navolávání obchodních schůzek vložen: 2017-11-20

Pracovní místo Asistentka pro navolávání obchodních schůzek nabízí

Česká pojišťovna a.s.

Předmět podnikání:
    Pojišťovnictví, finance, obchod

IČO: 02278961

Adresa:
   Na Pankráci 123
   Praha 4
   14000

Kontakní osoba:   Michal Mázár

Tel.: 728656347
Fax.: 728656347
Email: michal.mazar@ceskapojistovna.cz
Internet: www.ceskapojistovna.cz/