Práce balení zdravot.materiálu s ubytováním zdarma

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: dle domluvy    Plat: dohodou

Náplň práce

Společnost Avec Trade CZ hledá na hlavní pracovní poměr v směnném provozu ve Veverská Bítýška (Brno) nebo Havlíčkovém Brodě pro výrobní společnost zabývající se komletací zdravotnického materiálu.
Svou povahou je práce vhodná spíše pro ženy nebo možno pro páry. Nabízíme práci v čistém provozu, zajímavou mzdu i výbornou dopravní dostupnost pracoviště.

Požadujemezodpovědnost, chuť učit se novým včem, čistý trestní rejstřík podmínkou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímekvartální prémie, závodní stravování, možnost čerpání záloh v hotovosti.

Počet zobrazení nabídky práce: 2006             Inzerát Práce balení zdravot.materiálu s ubytováním zdarma vložen: 2018-05-22

Pracovní místo Práce balení zdravot.materiálu s ubytováním zdarma nabízí

AVEC trade CZ, s.r.o.

    Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 27748057

Adresa:
   Panská 25
   Kunovice
   68604

Kontakní osoba:   Veronika Jarská

Tel.: +420 572 547 207
Fax.:
Email: avectrade@avectrade.com
Internet: avectrade