NÁKUPČÍ DÍLŮ PRO VÝROBU PROTOTYPU - Beroun

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 1.12.2017    Plat: 65000,-

Náplň práce

vyhledáte dodavatele z interní databáze nebo vhodného nového dodavatele, vyjednáte nákupní, nebo výrobní podmínky, sledujete všechny zakázky, zejména termíny dodání. Koordinujete případné technologické změny při výrobě s konstrukcí, evidujete objednávky.

Požadujeme1. Máte zkušenosti s nákupem komponentů pro výrobu, technické znalosti,
umíte číst technické výkresy.
2. Vaše angličtina je na komunikativní úrovni – tedy mluvená i psaná.
3. Máte znalost profese a nechybí vám pozitivní přístup.
4. Pracujete pečlivě a metodicky.
5. Je pro vás velmi důležitá přesnost a kvalita odvedené práce
6. Jste důslední, strukturovaní ale přitom nezapomínáte, že komunikovat s
kolegy je take důležité.
Co vám ulehčí první kroky, když budete umět
ERP systémy, kontrolu kvality, ISO požadavky, organizace a hodnocení
dodavatelů.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme1. Možnost navrhovat vlastní postupy, odhalovat slabiny nákupního procesu
a navrhovat a později realizovat jeho změny.
2. Příležitost pracovat na prototypech trakčních lokomotiv, které budou
pracovat po celém světě.
3. Prostor pro vlastní realizaci ale i možnost naučit se něco nového – viz
proškolení v mateřské společnosti v Belgii.
4. Férové a otevřené jednání.
5. Budete moci rozhodovat o volbě dodavatele a budete se tak spolupodílet
na zvýšení jejich úrovně a tím pádem kvality vyráběných lokomotiv.
6. Firma přechází z inovátorské garáže na malý výrobní závod – to zn., že
můžete být u toho a společně s kolegy zvedat úroveň firmy.
7. Služební vůz a zajímavé finance jsou samozřejmostí.

Počet zobrazení nabídky práce: 265             Inzerát NÁKUPČÍ DÍLŮ PRO VÝROBU PROTOTYPU - Beroun vložen: 2017-11-20

Pracovní místo NÁKUPČÍ DÍLŮ PRO VÝROBU PROTOTYPU - Beroun nabízí

Lidé jsou základ

Předmět podnikání:
    Nábor a výběr, vzdělávání a rozvoj

IČO: 04914881

Adresa:
   Husinecká 903/10
   Praha 3
   13000

Kontakní osoba:   Alex Filipová

Tel.: 739971771
Fax.:
Email: alexandra.filipova@lidejsouzaklad.cz
Internet: www.lidejsouzaklad.cz