Montážní dělník v kovovýrobě - Bonus za kamaráda!

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: 2.1.2018    Plat: 20000,-

Náplň práce

Pro stabilní německou společnost v Olomouci hledáme pracovité, manuálně zručné pracovníky s aktivním přístupem k práci a ochotou pracovat ve 3 směnném provozu.
Zaměstnanec se podílí na obsluze strojů a zařízení,práce na montáži.

Požadujeme- minimálně základní vzdělání
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu ( 8 hod)
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav bez omezení
- dobrou pracovní morálku
- spolehlivost, flexibilitu

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- dlouhodobé zaměstnání
- práce na DPČ/HPP
- doporučte kamaráda a dostanete BONUS 2tis.
- zajímavé finanční ohodnocení - 120,-/hod.
- příspěvek na stravování, MHD
- práci v čistém a moderním prostředí
- možnost týdenních záloh
- volné víkendy
- ubytování
- nástup od ledna 2018

Počet zobrazení nabídky práce: 96             Inzerát Montážní dělník v kovovýrobě - Bonus za kamaráda! vložen: 2017-12-07

Pracovní místo Montážní dělník v kovovýrobě - Bonus za kamaráda! nabízí

123-prace.cz s.r.o.

Předmět podnikání:
    Naborové centrum

IČO: 04403185

Adresa:
   Litovelská 115/3
   olomouc
   77900

Kontakní osoba:   Benešová Lucie

Tel.: 739377039
Fax.:
Email: benesova@123-prace.cz