Advokátní koncipient/koncipientka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Advokátní kancelář v centru Ostravy příjme advokátního koncipienta nebo koncipientku se znalostí polského jazyka. Vhodné pro absolventy.

PožadujemePožadujeme ukončené právnické vzdělání, znalost práce na PC, řidičské oprávnění, samostatnost, odpovědnost, aktivní přístup, pečlivost, flexibilitu.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné: polský jazyk

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme dobré pracovní podmínky, získání praktických znalostí a zkušeností zejména z oblasti obchodního, občanského a trestního práva. Koncipient má navíc možnost získat zkušenosti v oblasti realit a za tuto práci nabízíme samostatné ohodnocení. Možnost dalšího vzdělávání.

Počet zobrazení nabídky práce: 1341             Inzerát Advokátní koncipient/koncipientka vložen: 2017-12-20

Pracovní místo Advokátní koncipient/koncipientka nabízí

Mgr. Romana Mrózková

Předmět podnikání:
    Advokátní kancelář

IČO: 66240808

Adresa:
   28. října 1610/95
   Ostrava - Moravská Ostrava
   70200

Kontakní osoba:   Mgr. Romana Mrózková

Tel.: 596112237
Fax.:
Email: sekretariat@mrozkova.cz