Recepční do hotelu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup: 1.1.2018    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme recepční/ho do 4* hotelu na okraji Prahy 6 na směnný provoz

PRACOVNÍ DOBA
7.00-15.00 hod (víkend 8:00-15:00)
15.00-22.00 Hod
Směny se plánují se 14 denním předstihem.

NÁPLŇ PRÁCE
check-in/check-out hosta
zpracování rezervací (email, telefon, booking, expedia apod.)
administrativní činnost
řešení běžných provozních činností recepce
obsluha malého wellness centra

PožadujemeVysokou odolnost proti stresu
Profesionalitu, spolehlivost, dochvilnost
Zodpovědnost, přesnost a iniciativu
Pozitivní přístup a ochotu učit se novým věcem
Znalost anglického jazyka

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímezaměstnání u stabilního zaměstnavatele
benefity – sleva na bowling, wellness, do restaurace
teambuilding
možnost využití stravování – obědy, večeře, nápoje
možnost ubytování v areálu za zvýhodněných podmínek
Práce na plný úvazek, jsme přístupní i práci na zkrácený úvazek nebo brigádu
Plat 100Kč/h čistého!

Počet zobrazení nabídky práce: 131             Inzerát Recepční do hotelu vložen: 2017-12-20

Pracovní místo Recepční do hotelu nabízí

Relax park - Modrá stodola,s.r.o.

Předmět podnikání:
    pohostinská činnost

IČO: 05704545

Adresa:
   Spojovací 918
   Horoměřice
   25262

Kontakní osoba:   Ing. Martin Herzman

Tel.: +420220406455
Fax.:
Email: prace@modrastodola.cz
Internet: www.modrastodola.cz