REFERENT/KA KVALITY - VZORKOVÁNÍ [13.plat] (sveyl)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Ústecký k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup:     Plat: 35000,-

Náplň práce

- Odpovědnost za oblast vzorkování na zákazníky dle VDA2 (PPF) či PPAP
- Příprava, ukládání dokumentace na zákaznické portály vč. interní archivace
- Kontrola referenčních vzorků pomocí určených měřidel, spolupráce s laboratoří a ostatními odděleními
- Koordinace odesílání vzorků k zákazníkům
- Vedení skladu vzorků
- Komunikace se zákazníky a projektovým týmem
- Plánování a koordinace rekvalifikačních zkoušek
- Podpora ostatních oddělení v rámci přiděleného procesu
- Pravidelný reporting na management a projektové vedení

Požadujeme- SŠ vzdělání technického směru výhodou
- znalost německého jazyka, popř. AJ na komunikativní úrovni
- praxe v automobilovém průmyslu výhodou
- znalost VDA 2 (PPF), PPAP, ISO IATF 16949, ISO 9001, čtení technických výkresů
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita, schopnost řešení problémů, stresuodolnost, rozhodnost, kreativita
- ochotu učit se novým věcem
- proaktivní přístup k práci, prezentační dovednosti
- pokročilá znalost práce s PC, MS Office
- řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat (vzdělávání, spolupráce s ostatními pobočkami po Evropě)

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- zajímavé finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (13. plat, jazykové kurzy, týden dovolené navíc), moderní pracovní prostředí
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- příležitost účastnit se nových projektů v zahraničí
V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na most@jpoint.cz, nebo nás navštivte na adrese Mikoláše Alše 2098/6, 434 01 Most. Tel: 478 470 477. Přehled všech volných pozic naleznete na www.jpoint.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1390             Inzerát REFERENT/KA KVALITY - VZORKOVÁNÍ [13.plat] (sveyl) vložen: 2018-01-10

Pracovní místo REFERENT/KA KVALITY - VZORKOVÁNÍ [13.plat] (sveyl) nabízí

Job Point spol. s. r. o

Předmět podnikání:
    personální agentura

IČO: 28720342

Adresa:
   Mikoláše Alše 2098
   Most
   43401

Kontakní osoba:   Eva Jindřichová

Tel.: 478470477
Fax.:
Email: most@jpoint.cz
Internet: jpoint.cz