Order handler / eshop administrátor junior

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: ihned    Plat: 15000,-

Náplň práce

Hledáme Tebe! Pokud máš vztah k eshopům, pokud chceš, aby Ti pod rukami vznikalo něco nového a pokud je pro Tebe dodržení toho co slíbíš otázka osobní cti.
Hledáme člověka na pozici order handler, který se bude starat o expedici zboží a rozvoj našich eshopů. Je to časově flexibilní, ale velmi zodpovědná práce.

PožadujemeZamysli se nad naší nabídkou pokud
- umíš skvěle mluvit a přesně napsat, co máš na mysli
- dokážeš nabídnout pečlivý a precizní způsob práce
- jsi samostatný a spolehlivý
- dokážeš vždy pracovat ke klientově spokojenosti
- jsi ochotný učit se novým věcem
- ovládáš G Suite
- umíš pracovat s MS Office

Než pošleš životopis zvaž zda
- umíš jednat a vyjednávat s lidmi
- dokážeš, že se nestydíš za své dovednosti s PC
- máš nějaké zkušenosti s administrativou a prací s eshopy
- dokážeš pracovat pod tlakem
- si umíš zorganizovat čas

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeMy Ti na oplátku můžeme nabídnout
- vícesložkový plat s garantovanou mzdou a výkonovými bonusy
- pracovní dobu tak na 4-5 hodiny za den
- možnost kariérního růstu společně s projektem
- mladý přátelský kolektiv
- firemní akce, školení a benefity

Počet zobrazení nabídky práce: 774             Inzerát Order handler / eshop administrátor junior vložen: 2018-01-02

Pracovní místo Order handler / eshop administrátor junior nabízí

Pevnina CZ

Předmět podnikání:
    vývoj sw

IČO: 02228769

Adresa:
   K dálnici 9
   Brno
   63500

Kontakní osoba:   Zdeněk Klusák

Tel.:
Fax.:
Email: kariera@pevnina.cz
Internet: www.pevnina.cz