Pracovnice v továrně na výrobu hliníku

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zahraničí   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: Unor    Plat: 46818,-

Náplň práce

Místo práce:
Itálie, Tyrolsko
továrna na výrobu hliníkových dílů

Popis práce:
• práce je určena jen pro ženy
• montáž a finální úprava hliníkových dílů
• kontrola a balení dílů
• provoz přiřazených zařízení

Požadujeme• konverzační znalost německého nebo italského jazyka
• zkušenosti nejsou potřeba
• pracovní smlouva na dobu neurčitou

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• plat 1734 € brutto měsíčně (cca 1350 € v čistém měsíčně) + možné přesčasy
• pracovní doba 8 hodin denně, 5 dní v týdnu (pondělí - pátek)
• práce na tři směny (ranní 5:00 - 13:00, odpolední 13:00 - 21:00, noční 21:00 - 5:00), mění se každý týden
• přesčasy možné během víkendů - příplatek za přesčasy 50 - 100%
• ubytování zajištěné zaměstnavatelem, hradí si ho zaměstnanec, prví 3 měsíce poskytuje zaměstnavatel bonus na ubytováni 300€ (spolu 900€ za 3 měsíce)
• 13. plat + vánoční bonus
• zvýšení platu po 6 měsících
• diety 5 € za den
• sociální a zdravotní pojištění
• dovolená 33 dní v roce

Jak postupovat:
• pošlete nám svůj životopis v němčině
• vybraní uchazeči absolvuji pohovor zaměřený na jazykové znalosti
• uchazeči vybraní zaměstnavatelem budou pozváni na náklady zaměstnavatele do Itálie, kde absolvuji osobní pohovor ve firmě

Životopis zasílejte nainfo@prostaff.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1430             Inzerát Pracovnice v továrně na výrobu hliníku vložen: 2018-07-06

Pracovní místo Pracovnice v továrně na výrobu hliníku nabízí

Agentúra PRO-STAFF, s.r.o

    Agentúra PRO-STAFF s.r.o. je spoločnosť s viacročnou praxou v poskytovaní služieb sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu.

IČO: 36724068

Adresa:
   Seberiniho 9
   Bratislava
   82103

Kontakní osoba:   Mgr. Cyril Černák

Tel.: 00421 905 524 996
Fax.:
Email: info@prostaff.cz
Internet: www.prostaff.sk/praca-v-zahranici/