PRACOVNÍK ZÁSAHOVÉ JEDNOTKY PRO NÁRODNÍ GALERII

Typ pracovního poměru: VPP    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: Dohodou    Plat: 150,-

Náplň práce

Představte si, že Vás platíme za to, že chodíte na KRAV MAGU.
Nebo střílet na střelnici.
Zaujalo Vás? Nebo dokonce nadchlo?

Pak to musíte být Vy!

Požadujeme- Zbrojní průkaz D a E, vlastní zbraň
- ŘP sk. B
- Čistý rejstřík trestů

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- Spolupráce formou DPP
- Flexibilní plánování směn
- Prostor pro odborný a profesní růst
- Seriózní přístup
- 150 Kč/hodina

Životopis zasílejte napravomila.fuxova@indus-czech.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1039             Inzerát PRACOVNÍK ZÁSAHOVÉ JEDNOTKY PRO NÁRODNÍ GALERII vložen: 2018-05-22

Pracovní místo PRACOVNÍK ZÁSAHOVÉ JEDNOTKY PRO NÁRODNÍ GALERII nabízí

Indus Praha

Předmět podnikání:
    Ostraha

IČO: 24210668

Adresa:
   U Hostivařského nádraží 556/12
   Praha 10
   10200

Kontakní osoba:   Barbora Podhajská

Tel.: 739 545 226
Fax.:
Email: barbora.podhajska@indus-czech.cz
Internet: www.indus-czech.cz