Web programátor senior/PHP programátor

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: IT/telekomunikace    Nástup:     Plat: 50000,-

Náplň práce

Náplň práce:
• údržba a tvorba webových aplikací
• orientace a nalezení problémů ve stávajícím kódu
• vývoj a aktualizace aplikací
• návrhy řešení a jejich implementace

PožadujemePožadujeme:
• velmi dobrou znalost PHP – objektové programování, vícevrstvá architektura, návrhové vzory, konfigurace PHP
• minimálně roční praxi v oboru
• orientaci ve webové problematice a otázkách bezpečnosti na webu
• znalost SQL (znalost Oracle databáze a jazyka PL/SQL výhodou)
• znalost CSS a HTML
• znalost Javascriptu, ideálně frameworku JQuery
• znalost práce se SOAP nebo REST webservices
• znalost verzovacího a distribučního nástroje Git a manažeru závislostí pro PHP Composer
• znalost webserveru Apache a jeho konfigurace
• schopnost orientace a nalezení problémů ve stávajícím kódu
• znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace a popisu problematiky
• schopnost týmově i samostatně pracovat, logické myšlení a chuť programovat

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• motivující platové ohodnocení, bohatý systém benefitů, 2x ročně bohaté odměny
• zázemí stabilní a prosperující společnosti
• prostor pro seberealizaci, možnost profesního růstu
• mobilní telefon, notebook k osobním účelům
• dovolenou 5 týdnů v kalendářním roce
• pružnou pracovní dobu - 37,5 hod/týdně

Životopis zasílejte nadoubkova@billancpartners.com

Počet zobrazení nabídky práce: 65             Inzerát Web programátor senior/PHP programátor vložen: 2018-01-12

Pracovní místo Web programátor senior/PHP programátor nabízí

BILLANC PARTNERS - outsourcing services, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Personální agentura

IČO: 25720210

Adresa:
   Vinohradská 93
   Praha
   12000

Kontakní osoba:   Gabriela Blodková

Tel.: 777219801
Fax.:
Email: blodkova@billancpartners.com