Investiční poradce

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Brněnský k.   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: 17.1.2018    Plat: dohodou

Náplň práce

Výsledkem vaší práce bude uzavřená smlouva s klientem
Vašim denním chlebem bude samostatné vyhledávání a kontaktování klientů, finanční plánování, investiční poradenství, správa finančních rezerv klientů. Budete pomáhat klientům hledat to nejlepší řešení v závislosti na jejich požadavcích a cílech.

PožadujemePožadujeme:
• SŠ (finance, ekonomika)
• Uživatelská znalost MS Office
• Schopnost organizovat si svůj vlastní čas
• Zdravý selský rozum, samostatnost a iniciativa
• Chuť pracovat s lidmi a schopnost analyzovat
• Ochotu sám na sobě stále pracovat

Výhodou:
• Praxe v obchodě
• AJ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazA

NabízímeZnamená-li tato pozice pro Vás výzvu, kterou už teď máte touhu zvládnout a můžete se pochlubit skvělými výsledky ve svých dosavadních aktivitách, jste to možná Vy, kdo pro nás bude tím správným parťákem! Dostanete prostor ukázat co ve Vás je. Stejně jako nás i Vás čekají silné výdělky, za ty se však musíte zasloužit.

Jdete do toho s námi??

Počet zobrazení nabídky práce: 1009             Inzerát Investiční poradce vložen: 2018-01-17

Pracovní místo Investiční poradce nabízí

Just Invest s.r.o.

Předmět podnikání:
    Investiční poradenství

IČO: 03697045

Adresa:
   Staňkova 18a
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Jan Zendulka

Tel.: 776666582
Fax.:
Email: zendulka@justinvest.cz
Internet: www.justinvest.cz