Hosteska/Promotér

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 22.1.2018    Plat: 15000,-

Náplň práce

Zajímáš se o kosmetiku? Chceš pracovat s českými výrobky? Obojí můžeš propojit právě u nás.
Jsme reklamní agentura se sídlem na Praze 4 a zabýváme se reklamou a propagací českých kosmetických produktů.

Hledáme nové kolegy, které se chtějí přiučit základům marketingu a komunikovat s lidmi.

PožadujemeJediné jaký/á bys měla být, aby pro Tebe byl začátek lehčí. Je, abys byl/a komunikativni, samostatná a spolehlivá. Ostatní Tě rádi naučíme.

V naší reklamní agentuře spolupracujeme s kvalitními českými výrobky. Pomůžeme Ti k nastartování Tvé kariéry (možný mít svůj vlastní podnik do jednoho roku) či Ti pomůžeme plnit Tvé sny. Každý měsíc máme jinou motivační soutěž, cíle jsou předem určeny a za jejich splnění dostaneš odměnu dle Tvého výběru.

Možnost výplaty každý pracovní den. Tuto výši výdělku máš možnost ovlivnit.

Také rádi spolu trávíme čas (výlet do Disneylandu, Paříže, beach party,...)

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNezáleží na věku, vzdělání či pracovních zkušenostech, u nás může pracovat každý, kdo se chce do práce každý den těšit.

Své životopisy zasílej na uvedenou emailovou adresu a my Tě na základě těchto informací pozveme do 2 pracovních dnů k osobnímu pohovoru. Těšíme se na Tebe!

Pro více informací: https://www.vimvic.cz/firma/christine-promo

Počet zobrazení nabídky práce: 764             Inzerát Hosteska/Promotér vložen: 2018-01-18

Pracovní místo Hosteska/Promotér nabízí

Christine promo

    Reklamní agentura se zaměřením na propagaci českých kosmetických značek

IČO: 04395123

Adresa:
   Na Dolinách 1149/35
   Praha
   14000

Kontakní osoba:   Kristýna Pelc Hrouzová

Tel.:
Fax.:
Email: christine.promo.praha@gmail.com
Internet: https://www.vimvic.cz/firma/christine-promo