Obchodní asistent, nebo asistentka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: administrativa    Nástup: 5.2.2008    Plat: 22000,-

Náplň práce

Hledáme kolegyni/kolegu, kterou/kterého bude bavit komunikovat s našimi klienty po e-mailu, telefonu, nebo třeba i chatu.
Kolegyni/kolegu, která/ý má aktivní a optimistický přístup a z její/jeho práce je zřejmé, že má ochotu pomáhat. Oceníme smysl pro detail a dokončování činností.
Klíčová je pro nás schopnost naladit se na potřeby zákazníka a umět mu samostatně a efektivně pomoci.

Co práce u nás obnáší?
většinu času se věnujete vyřizování požadavků zákazníků při přenosu telef. čísel
spravujete tedy agendu spojenou s portací pevných čísel – konkrétně to znamená: řešení požadavků klientů, kontrola, tvorba reportů, zpracování zákaznických smluv, vyřizování reklamací, zadávání údajů do interních systémů, běžná administrativa a samozřejmě aktivní spolupráce s týmem, …)
využíváte naše komunikační kanály, kterými jsou telefon, mail, chat

Požadujememáte praktickou zkušenost s jednání se zákazníkem
Angličtina – středně pokročilá úroveň je velkou výhodou. Oceníme, když budete umět třeba jen komunikativně (např. odpovědět na angl. e-mail)
spolehlivost, tedy budeme se moci spolehnout, že dotáhnete úkol, nebo pravidelné činnosti do konce
máte ochotu vyjít vstříc zákaznickým požadavkům
technické myšlení či orientace na trhu telekomunikací je výhodou, není nutností, protože všechno potřebné vám vysvětlíme a pomůžeme vám v zapracování

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímemáme normální pracovní dobu s určitou flexibilitou
v rámci možností si budete moci notebook a mobil zvolit dle svého výběru
stravenky, příspěvky na sport, vzdělávání, penzijní připojištění
případné další individuální benefity
prima malý tým, kde vládne dobrá atmosféra a kde si navzájem pomáháme
kanceláře máme v příjemných podkorních prostorech
můžete nastoupit ihned, nebo se domluvíme na individuálním termínu
Jak to bude dál?
Na každý e-mail odpovíme nejpozději do 1 týdne. Při osobní schůzce můžete čekat příjemný rozhovor s naším personalistou a budoucím šéfem:) Těšíme se na vás.

Životopis zasílejte naalexandra@externi-personalista.eu

Počet zobrazení nabídky práce: 185             Inzerát Obchodní asistent, nebo asistentka vložen: 2017-11-20

Pracovní místo Obchodní asistent, nebo asistentka nabízí

Lidé jsou základ

Předmět podnikání:
    Nábor a výběr, vzdělávání a rozvoj

IČO: 04914881

Adresa:
   Husinecká 903/10
   Praha 3
   13000

Kontakní osoba:   Alex Filipová

Tel.: 739971771
Fax.:
Email: alexandra.filipova@lidejsouzaklad.cz
Internet: www.lidejsouzaklad.cz