Překladatel pro Polsko

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: ihned    Plat: 25000,-

Náplň práce

Naše společnost Reedog s.r.o. hledá do našeho týmu hledáme nového kolegu, který bude mít na starosti překlady a celý maďarský trh.

Co bude náplní tvojí práce?
- Produktový management, umisťování informací o produktech na e-shop z CZ do PL verze
- Pracovat s interními systémy pro objednávky a překlady (eshop, fakturační systém)

PožadujemeNejdůležitější je výborná úroveň polštiny, vše ostatní tě naučíme :-)

Dále požadujeme:
- Perfektní znalost polštiny (slovem i písmem) - rodilý mluvčí, překladatel se zkušenostmi nebo někdo, kdo žil v Polsku.
- Praxe v online byznysu velkou výhodou (reklamní agentura, e-shop apod..)
- Technický cit, samostatnost, aktivita, kreativita
- Práce na PC a internet (Google Drive, Eshop admin, Excel atd.)
- Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu a selský rozum

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: polština

Řidičský průkaz

Nabízíme- Práci v inovativní firmě a na zajímavých projektech
- Možnost dlouhodobého uplatnění a různorodé práce – rosteme a rozvíjíme se a každý má u nás šanci dělat to co ho baví
- Přátelský kolektiv lidí, ve věku 24 - 30 let.

Počet zobrazení nabídky práce: 1102             Inzerát Překladatel pro Polsko vložen: 2018-05-14

Pracovní místo Překladatel pro Polsko nabízí

Reedog s.r.o.

    Naše společnost Reedog s.r.o. je výrobcem prémiových produktů, výhradním zástupcem a distributorem několika světoznámých značek. Na trhu působíme od roku 2014 a od té doby se dynamicky rozrůstáme. V současné chvíli působíme v několika zemích Evropy.

IČO: 05179220

Adresa:
   Sedmidomky 459/8
   Praha
   10100

Kontakní osoba:   Tomáš Mráz

Tel.: 722927702
Fax.:
Email: hr@reedog.cz
Internet: www.reedog.cz