Realitní specialista do oddělení pronájmů

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 25000,-

Náplň práce

RealExpert Success

Expandující společnost, hledá posily do svého stabilního týmu od oddělení pronájmů. Děláme reality jinak, možná proto jsme na trhu už vážně dlouho a nebojíme se o naše zkušenosti podělit. Přesvědčte se o tom právě Vy!

Koho hledáme
Každého, koho baví obchodovat.
Člověka s vnitřní motivací k dotahování věcí do konce.
Osobu, co má chuť se neustále zlepšovat.

Požadujemevnitřní motivace, dravost, přirozená empatie, komunikativnost, čistý TR, všeobecný přehled, zodpovědnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeModerní zázemí se vším, co budete k práci potřebovat.
Vše potřebné Vás rádi naučíme.
Nulové vstupní náklady a jako podporu mentora, který funguje NONSTOP a má 20. let praxe v oboru.
Za dobrou práci, dobrou odměnu. Provizi vyplácíme po každém uzavřeném obchodu!
Vážíme se svých kolegů, proto Vás nemine bezpočet soutěží k zvýšení Vaší motivace.
Pokud ukážete, co ve Vás je. Kariérní růst máte zaručený.
Kolektiv kolegů, kteří vždy podají pomocnou ruku, bereme jako samozřejmost.

Počet zobrazení nabídky práce: 63             Inzerát Realitní specialista do oddělení pronájmů vložen: 2018-02-13

Pracovní místo Realitní specialista do oddělení pronájmů nabízí

Success Brokers

Předmět podnikání:
    Realitní činnost

IČO: 24216372

Adresa:
   Kodaňská 1516/77
   Praha 10
   10100

Kontakní osoba:   Lucie Dušková

Tel.: 737284122
Fax.:
Email: duskova@real-expert.cz
Internet: www.real-expert.cz