Řidič kamionu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: Během března 2018    Plat: 30000,-

Náplň práce

Hledáme řidiče kamionové dopravy nad 3,5 t. Podmínkou řidičský průkaz skupiny C + E, nejlépe s praxí a profesákem.

PožadujemeZnalosti v oboru. Flexibilita, loajalita, spolehnutí!

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazC E

NabízímeDoprava pouze po ČR a občas SR. Víkendy, svátky a v týdnu cca min. 2-3 večery doma. Možnost ponechání kamionu v místě bydliště. Ideální lokalita Brno a okolí, Uherské Hradiště a okolí, jižní Morava, ale není podmínkou!

Počet zobrazení nabídky práce: 632             Inzerát Řidič kamionu vložen: 2018-02-21

Pracovní místo Řidič kamionu nabízí

DTN Agro s.r.o.

    Silniční kamionová doprava, Provádění staveb, Zemní výkopové práce a přesuny hmot.

IČO: 02992639

Adresa:
   Hlavní 92
   Rajhradice
   664 61

Kontakní osoba:   Milan Dvořák

Tel.: 778000392
Fax.:
Email: dtnagro@seznam.cz
Internet: www.dtnagro.proweb.cz