Technik kvality - 3D

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 20.8.2018    Plat: 22000,-

Náplň práce

o Rychle odhalíte, co je špatně a zároveň chcete okamžitě zařídit nápravu?
o Rádi měříte a baví nebo láká vás používat různé druhy přístrojů?
o Máte zkušenost s 3D měřením nebo praxi či vzdělání ve strojírenství?

JAKÝ BUDE VÝSLEDEK VAŠÍ PRÁCE?
o Správně provedená technická kontrola hřídelí elektromotorů pro nadnárodní německý a japonský koncern.

PROTO BUDETE KAŽDÝ DEN:
o Měřit hřídele ručními měřidly, na optickém měřicím přístroji a na 3D měřicím stroji Zeiss Accura.
o Zpracovávat výstupní dokumentaci pro vzorkování i pro sériové dodávky.
o Komunikovat se zákazníky v případě reklamací, nového vzorkování.
o Komunikovat se zákazníkem ohledně nových provedení, vyjasňování technické dokumentace a průběhu vzorkování.
o Komunikovat s odděleními výroby a technické přípravy výroby.

PožadujemeCO BUDETE PRO SVOU PRÁCI POTŘEBOVAT?
o Strojní nebo elektro vzdělání.
o Znalost čtení výkresové dokumentace.
o Základní znalost měřících přístrojů.
o Základní znalost AJ nebo NJ.
o Zkušenost s prací na PC (praktická znalost Excel, Word, alespoň jeden druh podnikového informačního systému).

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePokud bude zákazník spokojený s dodanými hřídelemi a s přiloženou dokumentací, pokud bude oddělení kvality také i díky vám efektivně a přesně pracovat, odměníme se vám profesním růstem, možností posunu v kariéře a samozřejmě adekvátním platovým hodnocením.

Budete v kontaktu s nejmodernějšími technologiemi a budete spolupracovat s lidmi, kteří jsou špičkou ve svém oboru.

Životopis zasílejte nakariera@zlkl.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 228             Inzerát Technik kvality - 3D vložen: 2018-08-14

Pracovní místo Technik kvality - 3D nabízí

ZLKL, s. r. o.

Předmět podnikání:
    strojírenská výroba

IČO: 47973943

Adresa:
   Moravičanská 581/29
   Loštice
   789 83

Kontakní osoba:   Hana Dragounová

Tel.: 773544463
Fax.:
Email: kariera@zlkl.cz
Internet: www.zlkl.cz/kariera