projektový manažer

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 25000,-

Náplň práce

administrativní zajištění realizovaných projektů – tvorba žádostí o granty, zpracování dat o poskytovaných službách, zpracování monitorovacích zpráv projektů, komunikace s poskytovateli dotací
 jiné administrativní či praktické činnosti dle schopností pracovníka

Požadujeme min. středoškolské vzdělání s maturitou
 základní orientaci a zkušenost v oblasti sociálních služeb nebo neziskových organizací
 dovednost práce na počítači (texty, tabulky, prezentace, internetové formuláře, letáčky…) a schopnost pracovat s odbornými texty
 schopnost práce v týmu, schopnost vést malý pracovní kolektiv, schopnost globálního náhledu na situací, dobré komunikační a organizační schopnosti
 asertivitu a přirozenou autoritu při jednání s úřady a jinými institucemi
 hlubokou osobní motivaci
 pěkný vztah ke znevýhodněným lidem
 flexibilitu, kreativitu, samostatnost, ochotu se učit nové věci, vzdělávat se
 ochotu respektovat autoritu a ztotožnit se s vizí organizace

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme zajímavou a naplňující práci v mladém kolektivu
 dobré finanční ohodnocení (nástupní čistá mzda 25 000,- Kč, po zapracování možnost růstu dle schopností pracovníka)
 možnost kombinace práce v kanceláři a práce z domova (tzn. že je práce vhodná i pro kandidáty se vzdálenějším bydlištěm)
 zaměstnanecká ubytovna
 zaměstnanecká školka
 5 týdnů dovolené
 další vzdělávání

Počet zobrazení nabídky práce: 506             Inzerát projektový manažer vložen: 2018-03-07

Pracovní místo projektový manažer nabízí

15. Přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně

Předmět podnikání:
    Středisko sociálních služeb

IČO: 68782004

Adresa:
   Kořen 60
   Olbramov
   34953

Kontakní osoba:   Michaela Rusňáková

Tel.:
Fax.:
Email: royal.ichthys@seznam.cz.