Administrátor c. papírů/Security Administrator

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup:     Plat: 30000,-

Náplň práce

• Správa a nastavení databáze cenných papírů
• Analýza podmínek každého vydání cenných papírů v souladu kritérii způsobilosti, kontrola shody
• Kontrola požadavků kladených na zapsání cenných papírů, dohled a vyžadování doplnění potřebných dokumentů
• Monitorování schránek a úzká spolupráce s operačními centry ve světě
• Každodenní komunikace v anglickém jazyce s vydavateli cenných papírů
• Komunikace s depozitáři a/nebo různými agenty v různých zemích po celém světě a s interními jednotkami
• Získávání chybějících informací od účastníků trhu
• Řešení neúplných a zamítnutých pokynů
• Poskytování odpovědí na všechny interní / externí zákaznické dotazy
• Správa dotazů od zákazníků
• Účast na dalším rozvoji budoucích fází služeb, účast na konkrétních projektech
• Příprava statistik a reportů pro management
• Testování nových funkcí systému, identifikace nedostatků
• Školení ostatních zaměstnanců

Požadujeme• SŠ vzdělání (ekonomické vzdělání výhodou)
• Zájem o oblast financí a cenných papírů, zkušenost z finanční oblasti výhodou
• Pokročilá komunikativní znalost anglického jazyka – slovem i písmen, další jazyk výhodou
• Smysl pro detail, preciznost, zodpovědnost
• Proklientský přístup
• Analytické myšlení
• Výborné komunikační dovednosti
• Schopnost začlenit se do multikulturního prostředí
• Zkušenost v Back office výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
• Motivující finanční ohodnocení a řadu pracovních benefitů
• Každodenní využívání anglického jazyka, případně dalších cizích jazyků
• Denní práci v multikulturním týmu
• Možnost naučit se mnoho od zkušených kolegů
• Podporu dalšího vzdělávání, možnost účastnit se zajímavých projektů

Počet zobrazení nabídky práce: 832             Inzerát Administrátor c. papírů/Security Administrator vložen: 2018-03-21

Pracovní místo Administrátor c. papírů/Security Administrator nabízí

BILLANC PARTNERS - outsourcing services, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Personální agentura

IČO: 25720210

Adresa:
   Vinohradská 93
   Praha
   12000

Kontakní osoba:   Gabriela Blodková

Tel.: 777219801
Fax.:
Email: blodkova@billancpartners.com