Řidič osobního automobilu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup:     Plat: 40000,-

Náplň práce

Ve městě jako Praha bude vždy poptávka po řidičích, kteří zajistí lidem odvoz. Pro našeho partnera s progresivním růstem poptáváme uchazeče se zájmem o práci v oblasti přepravy klientů osobním automobilem převážně po Praze, případně okolí.

Máte rádi ježdění a chcete si tím i vydělat? V tom případě na nic nečekejte!

Požadujeme

-klientský přístup, ochotu, vstřícnost

-řidičský výpis sk.B

-čistý trestní rejstřík

-žádné trestné body v kartě řidiče

-reálnou znalost Prahy i bez GPS

-praxe vítána

PožadujemePraxe vítána

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme-naprosto flexibilní pracovní dobu, můžete pracovat i 25/7

-finanční ohodnocení v rozmezí 30-50tis. čistého

-také je možnost týdenních výplat

-vhodné jako hlavní příjem i přivýdělek

-nástup ihned

-k dispozici jsou nové automobily i pro soukromé účely

Počet zobrazení nabídky práce: 1664             Inzerát Řidič osobního automobilu vložen: 2018-03-21

Pracovní místo Řidič osobního automobilu nabízí

Elementary Prague s.r.o.

Předmět podnikání:
    Pronájem automobilů

IČO: 06613349

Adresa:
   Na Folimance 2155/15
   Praha
   12000

Kontakní osoba:   Patrik Krotil

Tel.: 774358706
Fax.:
Email: krotilpatrik@gmail.com