provozní Ferda mravenec s IT znalostí

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: 1.4.2018    Plat: 30000,-

Náplň práce

Co bude Tvůj denní chléb:
• Řešit běžné provozní věci v kanceláři
• Řešit běžné problémy uživatelů
• HW problémy – PC dělá něco co nemá 😊
• Spravovat uživatele ve všech interních systémech: Daktela, SP, MSE, BPM (vše naučíme)
• Správa dashboardů a tvorba grafů v interním systému
• Vývoj a implementace dalších procesů v interním systému
• Technické úpravy v kancelářích
• Občas zajet s autem do servisu
• Práce v Excelu – kontingenční tabulky a práce s daty
• Hledáš zkratky, které mohou zjednodušit všem práci
• Výhoda je pokud umíš programovat v JAVAscriptu (není podmínka)
• Podílíš se na strategickém rozvoji společnosti
• Pracuješ od nás z kanceláře na Praze 9 – od pondělí do pátku 8 hodin

PožadujemePráce v Excelu – kontingenční tabulky a práce s daty

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme• Nabízíme fixní plat 30.000 Kč a bonusy za odvedenou práci
• Vlastní NTB + mobilní telefon s neomezeným tarifem
• HPP nebo ŽL

Počet zobrazení nabídky práce: 1440             Inzerát provozní Ferda mravenec s IT znalostí vložen: 2018-04-12

Pracovní místo provozní Ferda mravenec s IT znalostí nabízí

Channel Partners, s.r.o.

Předmět podnikání:
    obchod a služby

IČO: 28894863

Adresa:
   Poděbradská 88/55
   Praha 9
   19800

Kontakní osoba:   Klára Mockerová

Tel.: 775560137
Fax.:
Email: klara.mockerova@channel-partners.cz
Internet: www.karieraunas.cz