Obchodník pro Reedog

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 28000,-

Náplň práce

Tvým hlavním úkolem bude akvizice B2C a B2B partnerů, komunikace s dodavateli a veškerá činnost související s obchodem.

PožadujemeAktivní přístup a samostatnost.
Zkušenosti s prodejem v jakémkoliv oboru.
Nebát se říct, že nevíš jak dál, nebo že něco jde udělat lépe :)
Chuť učit se stále novým věcem a zdokonalovat se.
Základní přehled v technologiích a povědomí o psech.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeVysoký fixní plat a bonusové finanční ohodnocení závislé na tvém výkonu.
Možnost seberealizace – vítáme nové nápady a návrhy na vylepšení.
Práci na zajímavých projektech v inovativní firmě
Jsme mladý kolektiv v super kancelářích v Praze 10 kousek od Edenu.
Práce na živnostenský list nebo HPP.
Přátelský kolektiv lidí, ve věku 24 - 31 let. Všichni si tykáme a na dress code si nehrajeme.

Počet zobrazení nabídky práce: 978             Inzerát Obchodník pro Reedog vložen: 2018-05-14

Pracovní místo Obchodník pro Reedog nabízí

Reedog s.r.o.

    Naše společnost Reedog s.r.o. je výrobcem prémiových produktů, výhradním zástupcem a distributorem několika světoznámých značek. Na trhu působíme od roku 2014 a od té doby se dynamicky rozrůstáme. V současné chvíli působíme v několika zemích Evropy.

IČO: 05179220

Adresa:
   Sedmidomky 459/8
   Praha
   10100

Kontakní osoba:   Tomáš Mráz

Tel.: 722927702
Fax.:
Email: hr@reedog.cz
Internet: www.reedog.cz