Účetní

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Co bude Vaším úkolem?
• Zpracování přijatých faktur

• Zpracování majetkové agendy (majetkové vozy v autopůjčovně)

• Zajištění dokladové inventarizace svěřených účtů

• Provádění měsíčních kontrol ve finančním účetnictví

• Samostatné účtování svěřených účetních operací finančního účetnictví

• Dodržování interních účetních předpisů a kontrolních finančních mechanizmů

• Operativní zpracovávání úkolů dle požadavků hlavní účetní / finančního kontrolera

PožadujemeCo od Vás očekáváme?
• SŠ vzdělání ekonomického směru

• Znalost účetnictví a daňové legislativy

• Praxe na obdobné pozici výhodou

• Znalost AJ výhodou

• Znalost MS Office, znalost účetního systému Dynamics Navision výhodou

• Samostatnost, spolehlivost, schopnost práce v týmu

• Organizační schopnosti, odolnost vůči stresu

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo Vám můžeme nabídnout?
• Práci pro nadnárodní, dynamickou a rostoucí společnost

• Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým

• Skvělou práci pro milovníky aut

Počet zobrazení nabídky práce: 1039             Inzerát Účetní vložen: 2018-04-25

Pracovní místo Účetní nabízí

Auto Palace Spořilov s.r.o.

    koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, opravy motorových vozidel, pronájem motorových vozidel, provozování čerpacích stanic s palivy a mazivy, opravy karoserií
poskytování nebo zprostředkování, spotřebitelského úvěru
vedení účetnictví atd

IČO: 48591149

Adresa:
   Na Chodovci 2457/1
   Praha 4
   141 00

Kontakní osoba:   Helena Frühaufová

Tel.: 296574229
Fax.:
Email: kariera@autopalace.cz
Internet: http://www.autopalace.cz/kariera/volne-pozice/