HR manažer / Manažerka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: lidské zdroje/personalistika    Nástup: ihned    Plat: 50000,-

Náplň práce

Pracovní náplň:
- komplexní zodpovědnost za personální agendu společnosti

- nastavení a zajištění funkčnosti všech personálních procesů

- zajištění konceptu interního vzdělávání, příprava školících a tréninkových programů pro zaměstnance

- organizace a realizace výběrových řízení, nábor zaměstnanců

- vedení personální evidence

- tvorba hodnotících a benefitních systémů, motivace zaměstnanců

- komunikace napříč společností, úzká kooperace s vedením společnosti

- pravidelný reporting vedení společnosti

PožadujemeJaké zkušenosti byste měli mít:
- praxe v interním HR alespoň 5 let

- komunikativní znalost anglického jazyka

- VŠ či SŠ vzdělání

- zkušenost s nastavováním procesů

- výborné komunikační a organizační dovednosti

- samostatnost, houževnatost

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeCo Vám můžeme nabídnout:
- nadstandardní mzdové ohodnocení

- možnost zapojit se do unikátního procesu získání bankovní licence

- příjemné a reprezentativní pracovní prostředí

- možnost osobního rozvoje

- uplatnění svých zkušeností a znalostí

- využití jazykových znalostí

- mobilní telefon, notebook

Počet zobrazení nabídky práce: 704             Inzerát HR manažer / Manažerka vložen: 2018-07-08

Pracovní místo HR manažer / Manažerka nabízí

Jitka Zimolková

Předmět podnikání:
    Poradenská a konzultační činnost

IČO: 06465030

Adresa:
   Železniční 2
   Břeclav
   69002

Kontakní osoba:   Jitka Zimolková

Tel.: +420604164839
Fax.:
Email: zimolkova@seznam.cz