Ekonomická / ekonomický manažer / manažerka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Ekonomická / ekonomický manažer / manažerka společnosti
Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je obchodní firma BOTTLING PRINTING s.r.o.

Náplň práce:
• komplexní řízení ekonomického oddělení. Holdingy jednotlivých společností
• zajišťování kontroly hospodaření společnosti, leasingy, úvěry.
• práce s dluhopisy a podílovými fondy
• provádění měsíčního, čtvrtletního a ročního rozboru hospodaření, sestavování rozpočtu nákladů a výnosů
• kontrola účetnictví, kontrola výsledovky jednotlivých středisek a zakázek společnosti
• zajištění pohledávek, řízení cash-flow
• manažerské vedení a rozvoj týmu podřízených, spolupráce s top managementem
• optimalizace a zefektivnění vnitrofiremních procesů
• komunikace s dalšími subjekty (banky, právníci, auditoři)
• komunikace s dceřinou společností v zahraničí

Požadujeme• VŠ vzdělání ekonomického směru, alespoň pětiletou praxi na obdobné pozici
• znalost podvojného účetnictví (Helios výhodou)
• výbornou znalost práce na PC (zejména Excel a Word)
• schopnost analytického a systémového myšlení
• znalost AJ
• dobré komunikační dovednosti a schopnost spolupráce
• samostatnost, spolehlivost, preciznost
• ŘP skupiny B

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme• zajímavou, různorodou práci
• zajímavé finanční ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění
• dotované obědy/stravenky
• mobilní telefon, notebook
• vzdělávací kurzy a školení
• a další

Místo práce: Mikulov

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 20. 5. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Počet zobrazení nabídky práce: 214             Inzerát Ekonomická / ekonomický manažer / manažerka vložen: 2018-05-21

Pracovní místo Ekonomická / ekonomický manažer / manažerka nabízí

JOBSYSTEM s.r.o.

    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu

IČO: 28412508

Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

Kontakní osoba:   Eva Grundová

Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz