Řidič silničního motorového vozidla (cisterna)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Královehr. k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: 1. 5. 2018 nebo dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

Řidič silničního motorového vozidla (cisterna) - přeprava pohonných hmot - Čechy
Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost PETROTRANS, s.r.o., člen skupiny UNIPETROL Group - přeprava pohonných hmot.

Náplň práce:
• přeprava pohonných hmot na čerpací stanice

Požadujeme• vzdělání SOU
• řidičský průkaz sk C, E
• praxe v řízení silničních motorových vozidel nad 12 t min. 1 rok (vozidlo s návěsem)
• školení ADR tř. 3 v cisternách (úhradu může zajistit zaměstnavatel)

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazC E

Nabízíme• mzda až 46.000Kč v pravidelných výplatních termínech
• týden dovolené navíc
• zaměstnanecké výhody
• příspěvek na penzijní připojištění nebo Sodexo poukázky
• poukázky na odběr pohonných hmot u čerpacích stanic
• zaměstnavatel se finančně podílí na úhradách sjednaného pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání
• mobilní telefon
• zázemí prosperující společnosti
• moderní vozový park

Místo práce: Středočeský kraj - Kralupy nad Vltavou nebo Plzeňský kraj - Třemošná u Plzně nebo Královéhradecký kraj - Cerekvice nad Bystřicí

Termín nástupu: 1. 5. 2018 nebo dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem, místem práce a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo na tel. čísla: 736 507 517, 736 507 740, 266 753 389.

Platnost inzerátu končí 24. 5. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Počet zobrazení nabídky práce: 175             Inzerát Řidič silničního motorového vozidla (cisterna) vložen: 2018-05-21

Pracovní místo Řidič silničního motorového vozidla (cisterna) nabízí

JOBSYSTEM s.r.o.

    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu

IČO: 28412508

Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

Kontakní osoba:   Eva Grundová

Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz