Projektant / projektantka pozemních staveb

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Projektant / projektantka pozemních staveb – Praha 10 - Uhříněves
Profil společnosti:
EUROBALNEO s.r.o. (člen skupiny WELLNESS VISION) je česká společnost s více než 15-ti letou tradicí a je předním výrobcem saun a „wellness atrakcí“ v ČR. Společnost vyrábí a dodává sauny, infrakabiny, parní lázně, bazény, whirpooly a další mnohé atrakce pro aquaparky a jiné wellness provozy, stejně tak i pro soukromé zákazníky.

Náplň práce:
• projekční činnost – různé stupně dokumentace (od studie, přes VD až po DSPS)
• komunikace s dodavateli i zákazníky
• komunikace s realizačními odděleními (včasná konzultace proveditelnosti i zpětná vazba)
• podpora obchodnímu oddělení

Požadujeme• min. SŠ vzdělání – stavebního směru
• zkušenost z projekční kanceláře nutností
• znalost grafického systému Autodesk AutoCAD na úrovní běžného uživatele
• znalost kancelářských aplikací MS Office (zejména Word, Excel, Outlook)
• znalost programu pro modelaci 3D výhodou
• nutná znalost stavebních konstrukcí a detailů
• zkušenost ze stavby výhodou
• občasné uživatelské zkušenosti z wellness areálů či aquaparků jsou výhodou
• flexibilitu a chuť učit se novým věcem
• znalost AJ nebo NJ výhodou
• odpovědný, aktivní a samostatný přístup k práci
• ŘP sk. B výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:
• prostor pro seberealizaci a osobnostní růst
• služební mobilní telefon
• přátelský a veselý pracovní kolektiv
• motivující finanční ohodnocení
• nástupní plat od 25.000,-Kč (dle předchozí praxe)
• možnost dalšího ohodnocení s ohledem na výsledky práce
• odborný růst a stabilní zázemí skupiny prosperujících společností působících po celé ČR
• průběžné školení a vzdělávání ve specifickém oboru wellness produktů
• neomezený přísun dobré kávy a čaje
• sleva na firemní výrobky
• sick days

Místo práce: Praha 10 - Uhříněves

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 11. 6. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Počet zobrazení nabídky práce: 71             Inzerát Projektant / projektantka pozemních staveb vložen: 2018-05-21

Pracovní místo Projektant / projektantka pozemních staveb nabízí

JOBSYSTEM s.r.o.

    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu

IČO: 28412508

Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

Kontakní osoba:   Eva Grundová

Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz