Operátor výroby

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: dle domluvy    Plat: 23000,-

Náplň práce

Hledáte uplatnění v automotive a chcete si vydělat slušné peníze?

Pokud Vám nevadí pracovat ve směnném provozů, ozvěte se nám!

Pracujeme pro světového lídra, jednoho z největších výrobců a dodavatelů dílů v oblasti automobilového průmyslu pro kterého hledáme manuálně zručné muže na pozici operátor výroby.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

. kompletace sedacích systémů na výrobní lince
.příprava dílů a pracoviště na výrobní lince
.plnění kvantitativních požadavků výroby

Požadujeme. minimálně základní vzdělání
. praxe na obdobní pozici výhodou, nikoliv podmínkou
. ochotu pracovat ve směnném provozu
. manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme. zajímavé finanční ohodnocení
. stabilní zaměstnání na HPP
. přátelské pracovní prostředí
. možnost přesčasů po domluvě
. možnost týdenních záloh na mzdu
. příspěvky na vlastní bydlení (po zk. době)
. dopravu do/z práce zdarma firemním autobusem
. oběd/večeře 1x za směnu v kantýně zdarma
. zvýhodněné ubytování

Počet zobrazení nabídky práce: 463             Inzerát Operátor výroby vložen: 2018-05-28

Pracovní místo Operátor výroby nabízí

Pavmart PSV, s.r.o.

    Zprostředkování práce a personální poradenství s více než 15-ti let působností na trhu práce.

IČO: 28943441

Adresa:
   Jaselská 65
   Mladá Boleslav
   293 01

Kontakní osoba:   Michaela Gombitová

Tel.: 702 191 075
Fax.:
Email: gombitova@pavmart-psv.cz