HOTELOVÝ PERSONÁL NA KYPRU A MALTĚ

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Zahraničí   Obor: jiné    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Chceš zažít život u moře?
Chceš mít slunečný každý den?
Chceš poznat novou kulturu?
TAK TEĎ MÁŠ PŘÍLEŽITOST!

Pro naše zahraniční partnery z Kypru a Malty hledáme hotelový personál na různé pozice.

OBSAZOVANÉ POZICE:
Kypr:
• číšník / číšnice v restauraci nebo baru
• recepční / -á
• pokojská
• kuchař/ka
• pomocník/ce v kuchyni
• poll attendant
• portýr
• houseman
Malta:
• barman /-ka

MĚSÍČNÍ PŘÍJEM:
Kypr:
700 € netto měsíčně + strava a ubytování zdarma + spropitné
Plat pro studenty, kteří jsou k dispozici pouze během léta (na 3-5 měsíců), je 550 EUR netto měsíčně. Pro uchazeče, kteří jsou k dispozici na 6 a více měsíců, platí mzdy uvedené výše.
Malta:
1005 - 1070 € brutto měsíčně + strava zdarma + spropitné, cena ubytování 100 - 200€

PožadujemePOŽADUJEME:
• konverzační znalost anglického jazyka
• zkušenosti jsou výhodou, ale ne podmínkou
• nástupy do zaměstnání: kdykoliv, na 3 – 12 měsíců

JAK ZÍSKAT MÍSTO:
• zaregistruj se v naši databázi na www.prostaff.cz
• napiš nám, o kterou pozici a zemi máš zájem
• tvůj registrační formulář zašleme zaměstnavateli
• v případě zájmu ze strany zaměstnavatele absolvuješ skype pohovor
• pokud si tě vyberou, bališ kufry a jdeš pracovat do zahraničí

Těšíme se na Tebe!

Více info na www.prostaff.cz.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeKypr:
• práce v 4-hvězdičkových nebo 5-hvězdičkových hotelích, v hezkém prostředí u moře
• práce 8 hodín denně, 6 dní v týdnu
• strava a ubytováni zdarma
• vyzvednutí z letiště zdarma
• zdravotní a sociální pojištění na Kypru
Malta:
• práce v 5-hvězdičkovém hotelu, v hezkém prostředí u moře
• práce 8 hodín denně, 40 hodín týdně
• přesčasy placené 1,5 násobkem hodinové mzdy
• strava po dobu práce zdarma
• ubytováni neni zabezpečeno, poskytujeme asistenci při hledáni ubytováni (cena ubytování 100 - 200 € měšíčně)
• zdravotní a sociální pojištění na Maltě
• proplacení letenek po 6 měsících

Počet zobrazení nabídky práce: 124             Inzerát HOTELOVÝ PERSONÁL NA KYPRU A MALTĚ vložen: 2018-06-22

Pracovní místo HOTELOVÝ PERSONÁL NA KYPRU A MALTĚ nabízí

Agentúra PRO-STAFF, s.r.o

    Agentúra PRO-STAFF s.r.o. je spoločnosť s viacročnou praxou v poskytovaní služieb sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu.

IČO: 36724068

Adresa:
   Seberiniho 9
   Bratislava
   82103

Kontakní osoba:   Mgr. Cyril Černák

Tel.: 00421 905 524 996
Fax.:
Email: info@prostaff.cz
Internet: www.prostaff.sk/praca-v-zahranici/