Učitelka v anglické Medové školce

Typ pracovního poměru: VPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: jiné    Nástup: 20.8.2018    Plat: 11000,-

Náplň práce

Baví tě práce s dětmi a mluvíš plynně anglicky?

Pak pro naší soukromou anglickou mateřskou školu s waldorfskými prvky v Moravičanech hledáme možná právě tebe! Školka je jednotřídní, maximální kapacita dětí je 13.

Jak to u nás vypadá?
o Po většinu dne slyší děti z úst učitelů pouze angličtinu – tím se přirozeně učí, zapojením do hry a do běžných denních aktivit.
o Využíváme prvky waldorfské pedagogiky, co nám to angličtina dovolí.
o Během roku pořádáme různé školní i mimoškolní akce, buď pouze s dětmi, nebo se zapojením rodičů. Jezdíme na výlety, do divadla, připravujeme „besídky“.
o V rámci učitelského kolektivu spolu pravidelně komunikujeme, živě plánujeme aktivity a řešíme běžný chod školky.
o Máme plnou kapacitu dětí, o školku je zájem – všichni dbáme o dobré jméno naší školičky a naším výsledkem jsou šťastné a spokojené děti a samozřejmě i spokojení rodiče. Náš cíl a výsledek je též dítě, které rozumí a hovoří anglicky.

PožadujemeCo pro svou práci u nás potřebuješ?
o Výbornou znalost AJ (pro plynulou každodenní komunikaci).
o Odpovídající vzdělání (SŠ, VOŠ či VŠ obor Předškolní pedagogika / Učitelství pro mateřské školy / Speciální pedagogika – ukončené anebo již probíhající) – nebo ochotu si vzdělání dodělat.
o Ochotu udělat si kurz na chůvu – máme ve školce i pár dětí mladších 3 let. Tímto kurzem je možné dočasně nahradit pedagogické vzdělání.
o Nadšení pro práci s dětmi, práce s dětmi je zároveň tvým koníčkem.
o Čistý trestní rejstřík.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme
o Super kolektiv dětí i dospěláků.
o Seberealizaci – dostaneš svůj prostor.
o Rozvoj a vzdělávání v angličtině.
o Profesní růst.
o Možnost spolupodílení se na láskyplném a tvořivém prostředí.
o A samozřejmě za dobrou práci tě dobře odměníme!
o Mzdu 10 000 - 11 500 Kč

Životopis zasílejte nakariera@zlkl.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 390             Inzerát Učitelka v anglické Medové školce vložen: 2018-08-14

Pracovní místo Učitelka v anglické Medové školce nabízí

ZLKL, s. r. o.

Předmět podnikání:
    strojírenská výroba

IČO: 47973943

Adresa:
   Moravičanská 581/29
   Loštice
   789 83

Kontakní osoba:   Hana Dragounová

Tel.: 773544463
Fax.:
Email: kariera@zlkl.cz
Internet: www.zlkl.cz/kariera