Chůva v anglické MŠ – zaměstnanecký poměr

Typ pracovního poměru: VPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: jiné    Nástup: 2.1.2019    Plat: 13000,-

Náplň práce

o Baví tě práce s dětmi a mluvíš plynně anglicky?
o Nemáš pedagogické vzdělání, ale přesto chceš pracovat v MŠ?
o Doplníš si vzdělání SŠ/VŠ pedagogické nebo složíš zkoušky na chůvu?

Pak pro naší soukromou anglickou mateřskou školu v Moravičanech hledáme možná právě tebe! Školka je jednotřídní, maximální kapacita dětí je 13.

Co u nás budeš dělat?
o pomáhat učitelům v pedagogických aktivitách
o podílet se na tvorbě a realizaci vzdělávacích aktivit
o účastnit se akcí a výletů i jejich plánování
o pomůžeš s péčí o ty nejmenší (jídlo, osobní hygiena)
o zastřešíš přípravu výdeje obědů a další podpůrné činnosti
o většinu času budeš s dětmi komunikovat anglicky

Požadujemeo výbornou znalost AJ (pro plynulou každodenní komunikaci)
o ochotu udělat si kurz na chůvu – máme ve školce i pár dětí mladších 3 let
o nadšení pro práci s dětmi, zkušenost s malými dětmi
o čistý trestní rejstřík

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímeo 0,5 až 0,75 úvazku ve 4 dnech v týdnu
o super kolektiv dětí i dospěláků
o seberealizaci – dostaneš svůj prostor
o rozvoj a vzdělávání v angličtině
o profesní růst
o mzdu 10 000 - 16 000 Kč

Životopis zasílejte nakariera@zlkl.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 786             Inzerát Chůva v anglické MŠ – zaměstnanecký poměr vložen: 2018-12-20

Pracovní místo Chůva v anglické MŠ – zaměstnanecký poměr nabízí

ZLKL, s. r. o.

Předmět podnikání:
    strojírenská výroba

IČO: 47973943

Adresa:
   Moravičanská 581/29
   Loštice
   789 83

Kontakní osoba:   Hana Dragounová

Tel.: 773544463
Fax.:
Email: kariera@zlkl.cz
Internet: www.zlkl.cz/kariera