Recepční/ Office Manager

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Pokud Vám vyhovuje pracovat v menším kolektivu v přátelské atmosféře, jste komunikativní a organizačně schopná a plynule hovoříte anglicky, pak určitě čtěte dále.
Naše společnost hledá vhodnou kandidátku/ta na výše uvedenou pozici. Pracovní smlouva je plánována na 3 roky po dobu mateřské dovolené.

Co bude obsahem práce?

Přijímání návštěv
Zvedání a přepojování telefonických hovorů
Administrativní zajištění chodu kanceláře
Objednávání kancelářských doplňků
Obstarávání příchozí a odchozí pošty a kurýrních služeb
Zajištění ubytování pro návštěvy
Příprava, objednávání a distribuce stravenek
Správa docházkového systému & alokace odpracovaných hodin na zakázky

PožadujemeSŠ/SOŠ s maturitou,
znalost práce s MS Office
plynulá znalost AJ
znalost NJ výhodou
příjemné vystupování, schopnost jednání s lidmi, ochota,
pečlivost a smysl pro pořádek v dokumentech

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeSamostatná práce pro přední mezinárodní společnost
Možnost učit se nové věci
Kolem sebe budete mít skvělý tým kolegů a kolegyň, kteří spolupracují a navzájem si pomáhají
odpovídající finanční ohodnocení

Počet zobrazení nabídky práce: 1089             Inzerát Recepční/ Office Manager vložen: 2018-06-13

Pracovní místo Recepční/ Office Manager nabízí

Apleona HSG

Předmět podnikání:
    stavebnictví

IČO: 49703765

Adresa:
   Za Strahovem 19
   praha
   16900

Kontakní osoba:   Eva Jiruše

Tel.:
Fax.:
Email: eva.jiruse@apleona.com